Golden Amethist Feather Sceptertjes

Artikel 4 van 4
€ 1,77 (inclusief btw)
Overzicht

Dit zijn wel heel bijzondere sceptertjes! Het zijn Golden Amethists met een rutieleffect wat wel feather wordt genoemd. 

Golden Amethist uit Bahia, Brazilië

Deze combinatie van Golden Healer met Amethist in de punt is nieuw gevonden in de Bahia regio in Brazilië. Dit is een wat men een ‘Nieuwetijds kristal’ noemt. Deze steen staat voor ‘thuis’. Dit kristal opent alle chakra’s in je lichaam en zorgt voor een totale doorstroming van het licht door je lichaam en etherische lichamen. De paarse kleur van Amethist is een combinatie van roze/rood en blauw en samen met het goud van de Golden Healer krijg je de alchemie van de driekleurige Vlam van Lemurië, de Vlam van Verlichting, maar dan verenigd in één kristal.

Lemurië was lang geleden een waar paradijs op aarde. Men noemt het wel de Gouden Eeuw. Er was daar een uiterst hoog materieel en spiritueel ontwikkelingsniveau van de totale bevolking. 
De Lemuriërs waren allemaal bewust van hun goddelijke oorsprong en hun Goddelijk Licht die zich bevindt in je hart. De mensen waren wezens van licht en ware Meesters met al de vermogens van een God en de uitstraling van een Engel. Ze waren zuivere Liefde en Licht en alle levende wezens straalden met al de kleuren van de regenboog. De Lemurische beschaving was vol liefde en vanuit het hart verbonden met de bron van alle leven. De mensen hadden een hartconnectie met alle levende wezens op onze planeet. Ze leefden volgens het Goddelijke Plan, er was volmaakt evenwicht. Kristallen speelden ook een belangrijke rol in deze beschaving. De bewoners waren verbonden met diverse Vlammen van Verlichting, eentje daarvan wordt de Drievoudige Vlam van Lemurië genoemd. Als we de Drievoudige Vlam van Lemurië in ons hartchakra doen ontwaken krijg je weer meesterschap over je leven. Je eigen liefde en liefde voor ieder wezen om je heen zal krachtiger worden. In dit kosmische kristal komt alles samen, dualiteit en polariteit zullen oplossen. Golden Amethist laat voelen dat we allemaal Goddelijke wezens zijn, één zijn. Dit kristal helpt om alle ruis te verwijderen, te ontspannen, je hogere chakra’s te openen, zodat het dak eraf kan. Je bent vrij. In de Aura Soma staat de combinatie van goud met paars voor “De Kentering der Tijden”, iets wat heel symbolisch voelt voor de tijd waarin we nu leven.

In feite kun je een scepterkristal zien als een dubbeleinder waar aan één zijde de punt is doorgegroeid tot ‘staaf’. Dit heel unieke kristal helpt je je eigen monadische bewustzijn te ontwaken en te channelen naar je andere delen van je eigen zelf. Hij verbindt je oorsprongsenergie en monadisch zelf opnieuw met je hoger zelf, persoonlijk zelf en innerlijk kind. Amethist Scepterkwarts helpt je deze energieën op aarde steeds meer op te nemen en uit te stralen. De hoge lichtfrequentie wordt middels het staafje gechanneld in je systeem, waarbij het diepgaande transformaties brengt om het hoger licht uiteindelijk volledig te kunnen opnemen en uitstralen in heel je wezen en elk chakra. Omdat deze Scepter veelal uit Amethist bestaat draagt deze ook alle helende en spirituele eigenschappen van Amethist in zich. Het is een krachtige zuiverende en beschermende steen die is verbonden met het 3eoog, de kruinchakra en de hogere etherische chakra’s en de violette straal van transformatie. Hij helpt je om diepere inzichten en de oorzaken van levenservaringen te krijgen. 

Het rutielaspect brengt een volmaakte balans van kosmisch licht, verlicht de ziel, bevordert spirituele groei, reinigt de aura en voorziet deze van energie. Hij bevordert je daadkracht en helpt om je eigen levensenergie en levensritme in te nemen. Hij reinigt, verheldert, verdrijft negatieve energie, laat het verleden los.

Dit zijn ruwe, natuurlijke kristalletjes en dus niet overal perfect.

 

© 2015 - 2026 Angels&Co | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel